Jak se to nainstaluje a uvede do provozu?

Rozhodují Vaše potřeby,  dispozice a vlastnosti objektu a místa. Chladicí jednotku nabízíme v několika verzích, aby dokázala vyhovět komukoliv. Evaporační jednotky ADRIAN-AIR® EV je možné instalovat na střechu, na boční stěnu haly anebo „na zem“.

 

 

Při montáži se využívají jednoduché konstrukce a konzoly. Jejich výběr a návrh závisí od statických možností objektu. Rozhodující je i to, kam je třeba ochlazený vzduch reálně dovést. Úlohou návrhu a realizace by mělo být zvolení co nejkratší cesty, mezi evaporační jednotkou a ochlazovaným místem.

 

 

Evaporační jednotka je nejčastěji připojená na vzduchotechnický rozvod, který distribuuje chladný vzduch na požadované pracoviště. V případě celoplošného chlazení, anebo menších prostorů, je možné použít jednoduchou foukací mřížku hned za hranicí konstrukce anebo stěny bez dalšího připojení vzduchotechniky.

Na rozdíl od standardní klimatizace, naše jednotka nevyužívá kompresorovou techniku či speciální chladicí směsi. Účast specialistů pro manipulaci s těmito věcmi proto není nutná a šetří se tak náklady instalace jako i provozu a pravidelných kontrol a revizí.

Po osazení jednotky na požadované místo je potřebné přivést už jen elektrické napájení 230 V a přívod užitkové vody. Následně je jednotka připravená na spuštění.

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *