Co se nesmí dělat? Není to škodlivé pro zdraví?

Voda musí byť čistá. Nejčastější se používá běžná voda z vodovodu anebo jiného dostupného zdroje s tím, že tlak by měl byt vyšší než 100kPa.  Znečistěná voda znamená znečistěné zařízení. To se rychle projeví tím, že objem vyfukovaného vzduchu se sníží, resp. Vyfukovaný vzduch začne zapáchat.

Čistěte papírové stěny pravidelně, abyste maximalizovali chladicí účinek. Nepoužívejte vodu s teplotou nad 40 °C a čistění pod tlakem. V případě výrazného zanesení prachem anebo špínou, použijte jemný štětec.

Přesná specifikace vzduchotechniky musí odpovídat požadavkům na rychlost vyfukovaného  vzduchu. Maximální délka vzduchotechnického rozvodu nesmí přesáhnout 20 m. Vyvarujte se tlakových ztrát a snažte se tvořit jednoduché a rovné linie rozvodů. Volte vždy nejkratší cestu mezi zdrojem chlazení a ochlazovaným prostorem. Doporučujeme připojení vzduchotechnického rozvodu k zařízení pomocí antivibrační příruby.

V zimě vypustíte vodu ze systému, abyste předešli zamrznutí a poškozeni jednotky resp. vzniku baktérií a řas. Doporučujeme celou jednotku přikrýt a chránit před mrazem a sněhem.

V zime vypustite vodu zo systému, aby ste predišli zamrznutiu a poškodeniu jednotky resp. vzniku baktérií a rias. Doporučujeme celú jednotku prikryť a chrániť pred mrazom a snehom.

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *